Jsem investor/developer

Prověření pozemků, společnosti, koupě nemovitosti, změna územního plánu, nastavení korporátní struktury, pomoc s financováním, vypracování a úpravy smluvní dokumentace.

Chci koupit nemovitost

Potřebuji právní posouzení nemovitosti, poradenství, zda zvolit sharedeal, nebo assetdeal, due diligence prodávajícího, prověřit, zrevidovat rezervační smlouvu, kupní smlouvu, smlouvu o úschově, daňové poradenství.

Chci změnu územního plánu

K realizaci mého záměru potřebuji změnu územního plánu, územního souhlasu, nebo jiného územního rozhodnutí, případně chci v průběhu stavby změnit stavbu před dokončením. Potřebuji pomoci s formulací a načasováním takové změny.

Chci nastavit korporátní strukturu

Potřebuji pomoci s výběrem formy společnosti pro mé podnikání - družstvo, s.r.o./a.s., nebo chci provést změny ve společnosti ať již drobné nebo velké, případně zkontrolovat, zda mám správně nastavené korporátní dokumenty, souhlasy, včetně fúzí, přeměn společností a dalších změn.

Chci pomoci s celkovou smluvní dokumentací

Potřebuji připravit vzorovou dokumentaci pro jednotlivé etapy projektu, od záměru, po financování, koupi projektu, územního řízení, smluv s dodavateli stavby a nakonec klientské smlouvy a řešení vad a reklamací, a to jak pro jednotlivé části projektu, nebo pro celý projekt.

Chci pomoci s financováním

Hledám správný model financování mého záměru a potřebuji k tomu nezbytnou dokumentaci. Jednám s bankou modelu financování a potřebuji nastavit jednotlivé procesy, nebo zrevidovat bankovní/úvěrovou dokumentaci, včetně upozornění na rizika a povinnosti stran.

Mám jiný problém a potřebuji radu

Nespadám ani do jedné kategorie, ale potřebuji konzultaci

Kontaktní formulář